رفتن به مطلب
prh

قوانین Staff

پست های پیشنهاد شده

برای ورود به Staff-TEAM ( لیدر، هلپر، ادمین ) کافیست در قسمت مربوطه، مطابق قوانین انجمن، پست بگذارید.

*پیش نیاز دریافت لیدری، داشتن سابقه و اخلاق خوب در سرور، سطح ( Level ) بالاتر از 20 و سابقه حضور در آن فکشن ویا آن مجموعه ( Mafia, Department ) است.
( منظور از مجموعه: تفاوتی بین حضور داشتن در هرکدام از Mafiaها ویا هرکدام از اقلیت‌های نظامی وجود ندارد )
*پیش نیاز دریافت هلپری، داشتن سابقه و اخلاق خوب در سرور، سابقه خوب و تجربه لیدری، سطح ( Level ) بالاتر از 30 و سابقه حضور در فکشن‌های مختلف است.
( در صورت نداشتن سابقه لیدری : سطح ( Level ) بالاتر از 
35 نیاز است، رنک‌آپ شدن با کمی تاخیر نسبت به افرادی که سابقه لیدری داشتند، انجام می‌شود و شرایط تا حدودی برای این افراد سخت‌تر است )
*پیش نیاز دریافت ادمینی، داشتن سابقه و اخلاق  خوب در سرور، سابقه خوب و تجربه هلپری، سطح ( Level ) بالاتر از 40 است.
تایید شدن درخواست "لیدری" شما به عوامل زیادی بستگی دارد و بر اساس یک‌سری معیار اولویت‌بندی می‌شود. افرادی که شرایط زیر را داشته باشند، احتمال تایید درخواستشان نسبت به بقیه درخواست‌ها بیشتر است:
-داشتن رنک بالاتر ( بر اساس تعداد Meetingها و سابقه حضور ) در فکشنی که برای آن درخواست گذاشته می‌شود
-داشتن سابقه خوب ( داشتن رنک در گذشته و عملکرد خوب در آن رنک و... ) و نداشتن سابقه بد ( سابقه بن، کلاه‌برداری، داشتن FW یا AV ، شکایت صحیح و تایید شده به طوری که شخص خاطی و مقصر در شکایت باشد و... )
-ترتیب پست‌گذاری، سطح ( Level )، مهارت و توانایی کافی در مدیریت و تأثیر در پیشرفت فکشن از نظر تیم‌مدیریتی، مدت زمان آنلاین بودن در طول روز و فعالیت آن شخص، داشتن خلاقیت یا به عبارت دیگر داشتن ایده‌های کاربردی در راستای بهبود عملکرد فکشن و...

  پ . ن : ( دریافت رنک ( لیدر ، هلپر یا ادمین با تایید صلاحیت توسط تیم مدیریتی است و تمامی این شرایط فقط پیش نیاز است و تضمینی برای تایید درخواست‌ها نیست)
*بعد از تایید شدن درخواست‌ها از نظر قوانین ( خصوصا درخواست‌های لیدری )، لیست افراد تایید شده در گروه تیم ادمین‌های سرور به اشتراک گذاشته می‌شود و پس از تعیین صلاحیت و اولویت‌بندی ( در صورتی که چند نفر برای یک فکشن تایید شده باشند )، مرحله تست‌گیری شروع می‌شود.


نکات مربوط به لیدری

برای دریافت لیدری هر فکشن، باید قوانین عمومی سرور، قوانین داخلی آن فکشن، قوانین تکمیلی و هر قانونی که مرتبط با کار در آن فکشن است را مسلط باشید.
*برای عضوگیری فکشن، شما می‌توانید به هر روشی تست بگیرید و از هر قسمت از قوانین سوال کنید و بهترین ممبرها را invite کنید!  افرادی که invite می‌شوند با مسئولیت لیدر وارد فکشن می‌شوند. پس سعی کنید اگر ممبرتان قسمتی از قوانین را داخل تست اشتباه جواب داد، به طور کامل توضیح دهید. در رابطه با قوانین عمومی سرور، نیازی به پرسیدن دقیق زمان Admin Jail, Mute و... نیست! ولی بهتر است از مجازات‌ها اطلاعات کافی داشته باشد تا به مشکلی بر نخورد.

سیاست و نحوه مدیریت شما به خودتان بستگی دارد. در کنار محیطی دوستانه، در کارتان جدی باشید و کار فکشن را جدی بگیرید.
*انجام هماهنگی‌های لازم برای قرار دادن گزارش کار، برگزاری جلسات و تمارین، توضیح قوانین و... به عهده لیدر است و لیدر با خلاقیت و سیاست خود، این موارد را مدیریت می‌کند.
*در هر هفته یک Meeting برگزار کنید و تعداد Meetingها و موارد بررسی شده را حتما یادداشت کنید ( برای رنک آپ و... )
*با اعضای فکشن خود هر چیزی که باعث بهبود فکشن می‌شود را انجام دهید. برای مثال اگر مافیا هستید، تمرین Gun حتما انجام شود. در نظر داشته باشید که تیم مدیریتی در جریان زحماتی که برای پیشرفت می‌کشید، هست و قطعا آموزش پلیرهای تازه وارد و خروجی مطلوب و پلیر حرفه‌ای برای ما ارزشمند است.
*وضع قسمتی از قوانین داخلی برعهده لیدر است. ( دل بخواه است ) ( البته نباید روی افرادی که خارج از فکشن شما هستند، تأثیر بگذارد )
(برای مثال: قرار دادن هفتگی 20,000 گرم Material داخل HQ - جداکردن اسکرین شیفت از اسکرین‌های دیگر برای گزارش کار دپارتمنت)

*چک کردن روزانه انجمن و بررسی شکایت‌های انجام شده از ممبرها بر عهده لیدر ( در صورت مرخصی بودن لیدر، ساب-لیدر ) است.
*ارسال گزارش کار لیدری در قسمت مربوطه به صورت هفتگی الزامیست.
( گزارش کار لیدری شامل تمامی اموری است که مربوط به لیدری و مدیریت کردن فکشن می‌باشد. (برای مثال: دریافت کردن FW یا AV توسط هرکدام از ممبرها به همراه دلیل، اعضای جدید و تست،اسکرین شات‌های مهم مانند Meeting، دادن حقوق و...، اعضایی که از فکشن Kick شدند به همراه دلیل، رنک آپ هرکدام از پلیرها، توضیحات و مشکلات احتمالی شما در مورد فکشن و... )
( اگر به تازگی لیدر شدید، می‌توانید از گزارش کارهای دیگران ایده بگیرید )

*داخل سرور قسمتی برای ایجاد ارتباط و هماهنگی بین لیدرها ( ویا ادمین‌ها ) وجود دارد که تمامی افرادی که دارای رنک لیدر هستند می‌توانند از آن استفاده کنند. چت کردن داخل lc/ (چت مخصوص لیدرها LC) مانند چت کردن در قسمت‌های مشابه (کلن، فکشن و...) است. استفاده از علامت‌هایی نظیر Poker Face، Smile و موارد مشابه در این قسمت ممنوع است. هم‌چنین هرگونه کل‌کل و دعوا، توهین، چت بی‌مورد و اسپم و... داخل این قسمت، منجر به دریافت AV خواهد شد.
*گزارش‌کار ممبرها را در زمان مشخص بررسی کنید که شخصی بعد از شما پست نگذارد و بی‌نظمی رخ ندهد!
(برای مثال: اعلام کنید که کلیه گزارش‌کارها در روز پنج شنبه ساعت 11 شب بررسی می‌شود و آخرین زمان تایید شده برای اسکرین‌شات ها به عنوان گزارش کار، ساعت  12:00شب پنج شنبه است. (یعنی گزارش‌کارهای بعد از این ساعت را در گزارش‌کار هفته بعد پست کنید) در این صورت ممبرها موظف هستند تا قبل از 11 شب، گزارش‌کار خود را ارسال کنند. گزارش‌کارهای هفته بعد، از همان زمان تعیین شده   12:00شب پنج شنبه به بعد مورد تایید هستند و نیازی به شروع هفته جدید نیست!)

در صورتی که ممبر بخاطر مسائلی همچون ( عدم دسترسی فروم ، بن و ... ) نتواند گزارش کار خود را قرار دهد ، اعتبار گزارش کارها فقط مختص همان هفته بوده و دیگر اعتباری ندارد و شامل دریافت حقوق اسکرین های گذشته نمیشود

*لیدرهایی که از نظر مسئول مربوطه و تیم مدیریتی در جایگاه خوبی باشند و به بهترین شکل وظایفشان را انجام دهند، پاداش دریافت می‌کنند.
( این پاداش‌ها شامل: مرخصی بیشتر، حقوق بیشتر و... است )
( مرخصی لیدرها در صورت عدم استفاده در هر ماه، جمع شده و برای هر یک ماه کامل، یک روز ذخیره شده و به کل مرخصی مجاز اضافه می‌شود. Maximum روزهای ذخیره شده 4+ است )

*بهتر است در زمان مرخصی، امور فکشن را به Sub Leader تان بسپارید تا مشکلی پیش نیاید.

حقوق فکشن‌ها به شرح زیر است:
فکشن‌هایی که گزارش کار دارند، مطابق قوانین ذکر شده، حقوق خود را به همراه حقوق ثابت هر رنک، دریافت می‌کنند.
مافیاها نیز علاوه بر باج‌هایی ( تکه پول‌هایی که داخل Turf وجود دارد ) که از Turfها جمع آوری می‌کنند و داخل F10 می‌گذارند، حقوق ثابتی هم دریافت می‌کنند.

*باج‌های جمع آوری شده به طور مساوی بین اعضا تقسیم می‌شود.

حقوق ثابت هر رنک مافیا:
رنک 1: 50k
رنک 2: 70k
رنک 3: 90k
رنک 4: 110k
رنک 5: 130k
رنک 6: 150k ( ساب-لیدر )
رنک 7: 220k ( لیدر )

*فکشن‌های دیگر ( غیر از مافیا ) حقوق ثابت ندارند و در صورتی که از نظر تیم ادمین‌های سرور و تیم مدیریتی در جایگاه خوبی باشند ( فعالیت بالا، شکایت کمتر، احساس مسئولیت، وقت‌شناسی و انجام کارهایی مثل ارسال به موقع گزارش‌کار، اهمیت دادن به جلسات و تمرینات، رعایت قوانین و... ) مبلغی ( داخل پست تایید گزارش کار اعلام می‌شود ) به عنوان حقوق تشویقی ( فکشن برتر هفته ) دریافت می‌کنند که به طور مساوی بین اعضا تقسیم می‌شود.

به طور کلی:
میزان حقوق دریافتی هر ممبر = حقوق ثابت رنک مافیا ( یا حقوق تشویقی تقسیم شده به طور مساوی بین اعضای سایر فکشن‌ها ) + ( باج تقسیم شده به طور مساوی بین اعضا یا حقوق تایید شده از گزارش کار )
(برای مثال: اگر کل باج جمع شده توسط مافیای شما 100K است و شما 4 ممبر دارید، باید این 100k را تقسیم بر 5 کنید. ( 4 ممبر + خودتان ))

*حقوق هفتگی لیدرها ( به غیر از مافیا ) متناسب با چگونگی انجام وظایف متغییر است؛ انجام هرکدام از وظایف ذکر شده، حقوق مشخصی دارد:
-ارسال پست نهایی بررسی گزارش‌کار ممبرها تا قبل از پنج شنبه ساعت 11 شب : 60k
-ارسال پست گزارش‌کار دقیق و کامل لیدری : 60k
-پر بودن کامل اسلات فکشن : 50k
-برگزاری جلسات و تمرینات به طور دقیق و کامل : 60k
-منظم بودن لیدر ( بررسی به موقع شکایات و درخواست‌ها، ارسال پست منظم و با سلیقه گزارش‌کارها، رضایت ادمین‌ها و... ) : 150k
-نگرفتن AV در همان هفته : 70k
-مدیریت خوب و داشتن خلاقیت و تلاش در جهت پیشرفت فکشن و سرور : 200k
-تلاش در جهت اجرای قوانین و به حداقل رسیدن اشتباهات : 150k
*اگر تمام موارد بالا را به بهترین شکل انجام دهید، در مجموع 800k دریافت می‌کنید. ( پس نیازی به نوشتن حقوق لیدر و احتساب آن در پست گزارش‌کار نیست! )
*حقوق‌های ذکر شده Maximum حقوق این وظایف است و ممکن است شما از این مقدار، کمتر دریافت کنید!
*لیدرهای مافیا نیز موظف به انجام این موارد هستند و در صورتی که در انجام وظایف خود کوتاهی کنند مقداری از حقوق آن‌ها کاسته می‌شود.
*اعضای مافیا، اگر در زمان دریافت حقوق، کمتر از 2 روز باشد که عضو شده باشند، فقط حقوق ثابت رنک را دریافت خواهند کرد.

رنک آپ شدن اعضا:
برای رسیدن به رنک 2 :
حضور در 2 Meeting

برای رسیدن به رنک 3 :
حضور در 4 Meeting

برای رسیدن به رنک 4 :
حضور در 10 Meeting

برای رسیدن به رنک 5 :
حضور در 18 Meeting

*پس از رنک آپ، تعداد Meeting هایی که حضور داشتید از 0 محاسبه نخواهد شد!!
*رنک Sub-Leader متناسب با نظر و اعتماد لیدر نسبت به شماست ( ولی بهتر است از میان رنک‌های بالاتر، افراد با تجربه و قابل اعتماد انتخاب شود )
*گرفتن FW، دو Meeting از تعداد Meetingهایی که به طور کلی آمدید، کم می‌کند و برای رسیدن به رنک بعدی، نیاز است این 2 Meeting جبران شود.
*اگر شخصی در 2 روز قبل از برگزاری Meeting، وارد فکشن شود، آن Meeting برای رنک آپ، محاسبه نخواهد شد.
(برای مثال: اگر تاریخ Meeting روز پنج شنبه 2020/01/09 است، کسی که در تاریخ 2020/01/07 تا تاریخ Meeting وارد فکشن شده باشد، برای رنک آپ محاسبه نخواهد شد)
*هر فکشن، Maximum می‌تواند دو Sub Leader داشته باشد.

قوانین مربوط به خارج شدن از فکشن
افرادی که از فکشن به هر دلیلی ( Kick، استعفا و... ) خارج می‌شوند، متناسب با نکات زیر FP مشخصی دریافت می‌کنند.
رنک 1 : 40FP
رنک 2 : 20FP
رنک 3 : 15FP
رنک 4 : 10FP
رنک 5 : 5FP
رنک 6 : ( متناسب با تعداد Meetingهایی که حضور داشته است و تعیین رنک اصلی آن شخص، از فکشن با FP مشخصی Kick خواهد شد )

* گرفتن هر یک AV در فکشن +5FP به کل FPها اضافه می‌کند.
* گرفتن هر یک FW در فکشن +10FP به کل FPها اضافه می‌کند.
*پاک شدن AV، علاوه بر نظر لیدر، باید حداقل 1 میتینگ از آخرین اشتباه آن شخص گذشته باشد.
*پاک شدن FW، علاوه بر نظر لیدر، باید حداقل 3 میتینگ از آخرین اشتباه آن شخص گذشته باشد. ( از طریق Kick و Invite داخل Meeting، در صورت نیاز SetRank و دادن FWهایی که پاک نشده است (چون با invite دوباره، کلیه FWها پاک خواهد شد) )
*توهین به لیدر، 40FP است ( + نکات مشخص شده با * ).
*دریافت دو FW در 7 روز اول ( فقط هفته اول!! ) عضویت = 60FP کیک.
*حضور نداشتن در سرور ( آنلاین نشدن ) بدون هماهنگی با لیدر ویا پست مرخصی مطابق قوانین، بیش از 3 روز = کیک با FP متناسب با رنک
*به طور کلی، دریافت 3 FW = کیک شدن به صورت اتوماتیک با 60FP
*عواقب استعفا از رنک 7 ( لیدر  ::
( حالت عادی هست و قطعا نظر تیم مدیریتی تا حدود زیادی موارد زیر را تغییر می‌دهد )
محرومیت حدودا 2 ماه از ورود به
   Staff-TEAM (لیدر - هلپر - ادمین )
استعفا کمتر از 1 ماه = 80FP + ( ده FP به ازای هر AV دریافت شده )
*لیدرها FW ندارند! ( به جای آن AV دارند )
استعفا بعد از 1 ماه ( کمتر از 3 ماه ) = 40FP + ( ده FP به ازای هر AV دریافت شده )
استعفا بعد از 3 ماه = 5FP + ( پنج FP به ازای هر AV دریافت شده )

*Demote شدن با هر تعداد AV = دریافت 120FP
( Demote یا استعفا لیدر مافیا = کیک شدن 0FP تمامی ممبرهای مافیا )
*با Demote شدن یا استعفای لیدر سایر فکشن‌ها ( به غیر از مافیا ) تمامی ممبرها می‌توانند با حفظ رنک به فعالیت خود داخل فکشن ادامه دهند و کیک نخواهند شد. ( برای رنک Sub Leader، لیدر جدید تصمیم‌گیری خواهد کرد و می‌تواند بر اساس Meetingهایی که پلیر آمده است، به رنک اصلی Set کند )
برای مشاهده دستورات و دسترسی‌هایتان داخل سرور تایپ کنید /lhelp .
نکات مربوط به هلپری

برای دریافت هلپری، باید بر تمامی قوانین سرور و دستورات و امکانات سرور مسلط باشید.
سیاست و نحوه آموزش بازی به پلیرها توسط شما به 
خلاقیت و توانایی خودتان بستگی دارد. حتما پاسخ گویی به سوالات پلیرها و آموزش New Players را اولویت قرار دهید.
*وضع قسمتی از قوانین داخلی تیم هلپری برعهده مسئول مربوطه ویا تیم مدیریتی است. ( دل بخواه است )
(برای مثال: زمان بندی باز کردن help توسط هلپرها)
*ارسال گزارش کار هلپری در قسمت مربوطه به صورت هفتگی الزامیست.
( گزارش کار هلپری شامل تمامی اموری است که مربوط به آموزش و Help دادن به پلیرها می‌باشد. (برای مثال: پاسخگویی به help آموزش پلیرها در حالت عادی و بدون /helpme، آموزش داخل تیم اسپیک و تلگرام یا... و... )
( اگر به تازگی هلپر شدید، می‌توانید از گزارش کارهای دیگران ایده بگیرید )

Maximum حقوق هلپرها در شرایط عادی به شرح زیر است:
برای رنک 1 ( 
Beta-Helper )
هلپر اگر Civilian باشد:
500,000
$
هلپر اگر داخل فکشن ممبر باشد:
400,000
$
هلپر اگر Sub-Leader فکشن باشد:
350,000
$
برای رنک 2 ( Helper )
*قیمت رنک 1 در شرایط ذکر شده + 50,000$
برای رنک 3 ( Head-Helper )
*قیمت رنک 1 در شرایط ذکر شده + 100,000$

**
هلپر یا هلپرهای برتر هفته، متناسب با نظر مسئول مربوطه و تیم مدیریتی، 250Gold دریافت می‌کنند.
به طور کلی، حقوق هلپرها متناسب با فعالیت آنهاست و ممکن است، حقوق کمتر و حتی بیشتری ( بسته به نظر تیم مدیریتی ) دریافت کنند. مواردی که حقوق هلپرها را کاهش می‌دهد: ( البته این موارد ممکن است با نظر مسئول مربوطه و تیم مدیریتی تغییر کند )
-قرار ندادن به موقع و منظم گزارش‌کار متناسب با نظر مسئول مربوطه ( به صورت پیشفرض تا قبل از جمعه ساعت 12 شب ) : 50k -
-اهمیت ندادن به وظیفه خود ( اولویت هلپری نسبت به سایر امور ) : 100k -
-نداشتن فعالیت مناسب و حضور در سرور در زمان تعیین شده : 50k -
-گرفتن AV در همان هفته : 50k -
*حقوق هلپرهایی که زمان فعالیت در نظر گرفته شده برای آن‌ها، برای نیمه شب و صبح است، 100,000$ بیشتر است.
*بررسی بعضی امور، از قبیل بررسی حقوق هلپر متناسب با شرایط ذکر شده، چک کردن گزارش کارها و ارسال مشکلات هلپرها ویا سرور به تیم مدیریتی بر عهده Head-Helper ویا مسئول مربوطه است.
*امکان داشتن رنک لیدری و هلپری به صورت همزمان وجود ندارد!
( استعفا از لیدری با هماهنگی مسئول مربوطه برای ورود به تیم هلپری، بدون FP است)
*رنک آپ شدن هلپرها قانون و زمان خاصی ندارد! و متناسب با فعالیت و نظر مسئول مربوطه و تیم مدیریتی است.
*خروج از تیم هلپری FP ندارد! فقط محرومیت 2 ماهه برای ورود دوباره به تیم هلپری را به همراه دارد.
( استعفا از هلپری ( پس از مدتی حضور در تیم هلپری و با هماهنگی مسئول مربوطه )، محرومیتی برای بخش لیدری ایجاد نمی‌کند )
( موارد ذکر شده مربوط به حالت عادی هست و قطعا نظر تیم مدیریتی تا حدود زیادی موارد بالا را تغییر می‌دهد )

*هلپرهایی ( خصوصا هلپرهای شب‌کار ) که از نظر مسئول مربوطه و تیم مدیریتی در جایگاه خوبی باشند و به بهترین شکل وظایفشان را انجام دهند، پاداش دریافت می‌کنند.
( این پاداش‌ها شامل: مرخصی بیشتر، حقوق بیشتر و... است )
( مرخصی هلپرها در صورت عدم استفاده در هر ماه، جمع شده و برای هر یک ماه کامل، یک روز ذخیره شده و به کل مرخصی مجاز اضافه می‌شود. Maximum روزهای ذخیره شده 5+ است )

برای مشاهده دستورات و دسترسی‌هایتان داخل سرور تایپ کنید /hhelp .


قوانین مربوط به ادمینی

برای دریافت ادمینی، باید بر تمامی قوانین سرور و دستورات و امکانات سرور مسلط باشید و اعتماد تیم مدیریتی را جلب کنید و در قسمت مربوطه  ، اقدام به ارسال پست درخواست عضویت کنید.
با توجه به اهمیت رنک ادمینی، قوانین ذکر شده با جدیت بیشتری پیگیری می‌شوند و ادمین‌ها ( خصوصا رنک Trial Admin ) ممکن است در شرایط خاص و توافقات انجام شده،
 با اشتباهات کوچک نیز، این فرصت و رنک را از دست بدهد.
این رنک، وظایف سنگینی دارد و تمامی ادمین‌ها موظف هستند تمامی این موارد را بدون هیچ کم و کاستی انجام دهند. از وظایف این رنک می‌توان به حل کامل مشکلات پلیرها ( از طریق Report ویا هر روش دیگر )، رسیدگی به شکایات، بررسی و حل مشکلات پیش آمده ( یا در نهایت ارجاع به تیم مدیریتی )، برگزاری Event های روزانه، راهنمایی کامل پلیرها ( حتی لیدرها و هلپرها ) و کمک به آن‌ها، نظارت بر اجرای قوانین، برقراری نظم و ثبات در سرور، کمک به سرور جهت حرکت در مسیر پیشرفت و... اشاره کرد.
این رنک جدا از اینکه دسترسی بیشتری نسبت به سایر رنک‌های سرور دارد، محدودیت بیشتری هم دارد و بیش‌تر از بقیه زیر نظر تیم مدیریتی هستند.
تمامی دستورات قابل استفاده برای ادمین‌ها، به صورت Warn برای تیم مدیریتی سرور ارسال می‌شود، لذا سواستفاده از این دسترسی‌ها از دید تیم مدیریتی سرور خارج نیست.
تمامی دستورات ( CMDها ) و دسترسی‌های این رنک محدودیت خاص خود را دارد و به طور کلی استفاده از آن‌ها برای کارهای شخصی ( رفع نیاز، تفریح و... ) مجاز نیست و برای امور مربوط به سرور نیز باید دلیل قانع‌کننده همراه با مدرک داشته باشید و برای موارد و شرایط خاص، باید از رنک بالاتر اجازه بگیرید.
( برای Teleport کردن خودتان ویا دیگران، استفاده از Jet Pack و... نیز باید دلیل قانع‌کننده داشته باشید و تا جایی که ممکن است در نزدیکی پلیرهای دیگر، خصوصا پلیرهای Low Level از این دستورات استفاده نکنید )
تا جایی که امکان دارد تلفن همراهتان را خاموش نکنید! ( مگر در شرایط خاص ویا داشتن دلیل قانع‌کننده )
برای  
Kick کردن پلیرها حتما مدارک کافی داشته باشید و توضیحات لازم ( نام کاربری آن شخص، دلیل، مدت زمان و... ) به همراه مدارک مورد نیاز را داخل گروه ادمین‌ها ارسال کنید.
* شما به هیچ عنوان نباید به پلیرها توهین کنید ویا با آن‌ها کل‌کل کنید حتی اگر این پلیر بن شده باشد!
* از صحبت داخل /a در رابطه با مسائل خارج از سرور و ارسال شکلک خودداری کنید.
* تا زمانی که از موضوعی اطلاع کافی ندارید، آن‌را انتشار ندهید و داخل گروه، کانال، سرور به اشتراک نگذارید.
* تا جایی که امکان دارد با پلیرها در رابطه با امور سرور، رسمی، مؤدبانه و جدی برخورد کنید.
* در امور ادمینی تمامی تمرکز و دقت خود را به کار گیرید تا از اشتباهات غیر عمدی نیز جلوگیری شود.
فقط در زمان AFK یا Sleep بودن، شرایط خاص و زمانی که کار مهمی برایتان پیش آمده می‌توانید از حالت Admin Duty ( در حال انجام وظیفه ) خارج شوید.


Maximum حقوق ادمین‌ها در شرایط عادی به شرح زیر است:
برای رنک Trial Admin:
650,000$
برای رنک Admin Rank 1:
700,000$
برای رنک Admin Rank 2:
750,000$
برای رنک Admin Rank 3:
800,000$
برای رنک Admin Rank 4:
850,000$
برای رنک Supervisor:
900,000$
برای رنک Director:
1.000,000$

**ادمین‌های رنک 1 به بعد به صورت ماهانه، متناسب با نظر تیم مدیریتی، 1000Gold و در مواردی نیز حقوق Real دریافت می‌کنند.
*تیم مدیریتی شامل Owners، Founder و Managers می‌شود و در مواردی نیز داخل جلسات در رابطه با بعضی مسائل، با سایر ادمین‌ها و اعضای Staff-Team بحث و مشورت می‌شود.
به طور کلی، حقوق ادمین‌ها متناسب با فعالیت آنهاست و ممکن است، حقوق کمتر و حتی بیشتری ( بسته به نظر تیم مدیریتی ) دریافت کنند. مواردی که حقوق ادمین‌ها را کاهش می‌دهد: ( البته این موارد ممکن است با نظر تیم مدیریتی تغییر کند )
-قرار ندادن به موقع و منظم گزارش‌کار متناسب با نظر تیم مدیریتی ( به صورت پیشفرض تا قبل از جمعه ساعت 12 شب ) : 100k -
-اهمیت ندادن به وظیفه خود : 200k -
-نداشتن فعالیت مناسب و حضور در سرور در زمان تعیین شده : 150k -
-گرفتن AV در همان هفته : 200k -
-عدم برگزاری ایونت : 100k -
*حقوق ادمین‌هایی که زمان فعالیت در نظر گرفته شده برای آن‌ها، برای نیمه شب و صبح است، 200,000$ بیشتر است.
برای مشاهده دستورات و دسترسی‌هایتان داخل سرور تایپ کنید /ahelp 

ادامه توضیحات به دلیل مسائل امنیتی، بعد از تایید در تست، توضیح داده می‌شود! 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

×
×
  • اضافه کردن...